| alexcata a întrebat:

Cum imi modelez masinile la nfsu2?

5 răspunsuri:
| rRAzvANn a răspuns:

Cu 3dmax si Cinema 4d daca te referi sa "faci masini"

| Bl0w a răspuns:

Eu cred ca se refera la nfs underground2...pai...pe harta sunt diferite buline, dar mai intai trebuie sa le gasesti tu pe harta. Uite toate locurile unde o poti tunahttp://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0&tx=93&ty=146

| tynu a răspuns:

Alex care nfs underground sau undercaver in orice caz trebuie sa gasesti un garaj si acolo iti modifici cum vrei si tot de acolo poti sa iti cumperi masini sper sa iti fi fost de foloshappy:h

| alexcata explică:

Nam acces

| alexcata explică:

Nam acces ca imi arata gardul cu lacat