| Valentyno72 a întrebat:

Cum se desfășoară examenul auto si examenul de teorie, e greu la examenul de teorie sau ala de strada?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca stii ce faci, nu e greu la nici unul.
Dar mie mi s-a parut mai usor la teorie, la traseu am avut emotii (pana am urcat in masina).

| KaPy2 a răspuns:

Pai daca nu inveti la examenul de teorie este greu, daca nu stii conduci bine cu masina iar este greu, sala e precum un chestionar dar vei avea emotii

| adinaTPU a răspuns:

Nu e greu, daca inveti. La sala dai teorie: stai la calculator si ai un interval de timp strict in care trebuie sa rezolvi intrebarile; daca nu stii una, dai skip, next, nu mai stiu cum e, treci la urmatoarea si lasi pentru sfarsit ce nu stii. Acelasi sistem de chestionare gasesti si pe http://odat.ro/ Vezi ca unele intrebari au raspuns multiplu. Dupa sala, ajungi la traseu. Vei conduce, dar vei fi si martor la alti candidati. Acolo fii foarte atent sa nu faci greseli, daca pici traseul, dai iar sala.

| Valentyno72 explică:

Ii bun saitul www. drpciv.ro comparativ cu examenul de teorie de la sala