| Casian259 a întrebat:

Cum se schimba becul de pozitie la vw touran?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot esti nascut/a intr-un service auto de ce nu ii dai raspunsul complet omului? Sau iti place sa fii asa cu nasul pe sus?
Omul a intrebat pentru a afla, nici tu te-ai nascut invatat/a cu asta.

@Casian259 Mai bine du-te la un service cu un mecanic de treaba si il rogi sa iti explice si tie cum il monteaza sau esti atent la el. big grin
Sau poti intreba pe vwforum si cu siguranta iti va explica cineva.

2 răspunsuri:
| sufletdeing3r a răspuns:

Cu multa grija si atentie! Chiar asa de coplicat e? Ne facem de ras aici pe site oh go on

| Casian259 explică (pentru anonim_4396):

Multumec!

| anonim_4396 a răspuns (pentru sufletdeing3r):

Daca tot esti nascut/a intr-un service auto de ce nu ii dai raspunsul complet omului? Sau iti place sa fii asa cu nasul pe sus?
Omul a intrebat pentru a afla, nici tu te-ai nascut invatat/a cu asta.

@Casian259 Mai bine du-te la un service cu un mecanic de treaba si il rogi sa iti explice si tie cum il monteaza sau esti atent la el. big grin
Sau poti intreba pe vwforum si cu siguranta iti va explica cineva.