| LisaJulie a întrebat:

Cum trebuie întreținută o mașină electrica? Sunteți pro sau contra mașini electrice? Dacă da de ce?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu trebuie sa ii faci nimic special, din contra e mai usor de intretinut. Problema e ca nu avem infrastructura de incarcare noi si majoritatea lumii

| mihai69 a răspuns:

Conform manualului de utilizare.
Pro 1000%.
Pentru că e foarte mișto!

| mihai69 a răspuns (pentru suntserios):

Acum o săptămână am văzut o Tesla cu număr de BV în sudul brațului Sithonia din Halkidiki. Oare cum o fi ajuns acolo?winking
Nu mai e chiar așa cu infrastructura, acum e bine.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru mihai69):

Ia gandeste-te intr-o luna de august daca din cei 1 milion de romani care pleca in Grecia in vacanta intr-un sezon 10% ar merge cu masini electrice cum ar mai fi?