| nikoleta93 a întrebat:

Daca am luat un iveco daily din anglia si e de 4, 200 tone il mai pot detara pe 3, 500 t ca sa se coduca cu B? si ce tr sa fac daca se poate?

7 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Nu vad ce ai putea scoate din el ca sa-l aduci la 3, 5 tone.

| myhaelamar86 a răspuns:

Incearca sa-i scoti motorul. asta cantareste cel mai mult.dar apoi nu o sa mai mearga decat la vale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa il faci sa aiba 3, 500 kg.
trebuie sa il conduci cu C.

| mihaita1969 a răspuns:

Da se poate detara trebuie sa mergi la Iveco.ro si aia iti fac detararea costa 5, 6 sute euro

| nikoleta93 explică:

Uni de aici habar nu au laughing nu mai vb daca nu va pricepeti laughing

regis
| regis a răspuns:

Se poate detara, trebuie sa mergi la o reprezentanta care te va ajuta cu toate informatiile necesare. Ei vor comanda o noua placuta de identificare, iar masina trebuie dusa la RAR. Iar daca il aduci din Anglia, va trebui trecut si volanul pe stanga.

| florinbel a răspuns:

Mai ai iveco iti pot da acte si masina imatriculata ro 3.5 to 35 10 din 2003 la un pret bun sau te pot ajuta sa o detarezi pe a ta