| anonim_4396 a întrebat:

Dacă am parcat intr-o parcare cu plata si am plătit după 10 minute si am plecat, pot sa iau amenda?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa iei amenda ca ai platit sau de ce?

| Nimeni10 a răspuns (pentru suntserios):

Ma refer ca am stat 10 minute fara sa platesc, fiindca n-am vazut indicatorul ca e cu plata laughing

| ClaudiuM1997 a răspuns (pentru Nimeni10):

Daca nu ai nimic pe parbriz nu.Si cel putin la mine in oras (Tg. Mures) si daca iei amenda si dupa te duci si platesti pe toata ziua nu e nimic.Eu am parcat, am luat amenda si dupa am platit 10 lei pentru restul zilei si totul e ok happy.