| crblx2 a întrebat:

Daca am picat o data traseul la scoala de soferi, e obligatoriu sa mai fac 2 sedinte suplimentare? Sau pot sa ma duc si fara sedinte suplimentare, nu de alta dar sunt cam scumpe? Multumesc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa dei pana il ei

| thereforyou a răspuns:

Toti instructorii sunt niste nenorociti care vor numa sa faca bani asa degeaba. Crede-ma cunosc multi si toti sunt la fel, nu mai fa tu nici o ora si nu-i lasa sa te prosteasca, de fapt fa doar daca ai nevoie.

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Frate vezi-ti de treaba cu inca 2 sedinte suplimentare nu le mai arunca bani in buzunare. banuiesc ca ai dat peste instructor bulangiu si daca vei da in continuare peste bulangii nu vei lua traseul orice ai face. roaga-te sa mai fie instructori de treaba ca daca nu.gasesc ei ceva sa te pice

Răspuns utilizator avertizat
| Roxana-Adina_Condurache_1993 a răspuns:

Eu astazi trebuia sa dau examenul practic. Si datorita simplului fapt ca nu am vrut sa fac suplimentare, instructorul nu a vrut sa imi puna la dispozitie masina. A, si se plateste si masina la examen...