| Anemius34 a întrebat:

Dacă am picat traseul odată, cât ar trebui să plătesc pentru rexaminare și cele 6 ore?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa platesti pentru cele 6 ore obligatorii si pentru asigurarea masinii la reexaminare si acestea nu sunt sume fixe, depinde de fiecare scoala de conducere sau instructor particular.
Te interesezi la scoala de conducere/instructorul de la scoala sau la instructorul particular cu care ai facut orele de conducere.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suni instructorul si discuti cu el si el i ti va spune.

| Furnicuta000 a răspuns:

Cele 6 ore le platesti instructorului din cate stiu. Eu cand am picat traseul am facut niste sedinte in plus si parca plateam 100 lei dar in banii astia intra si benzina (mai ales ca orasul unde faceam practica era la 50 km de mine(