| BiaaMikaleson a întrebat:

Daca am platit la taxa auto 2.600 de lei si am primit 1.000 de lei inapoi, mi se mai da diferenta?

3 răspunsuri:
| Maioru a răspuns:

Normal prin hotararea judecatoresca trebuia sa primesti toata suma o data si nu fractionat.Este vorba de restituirea taxei, nu? Asteapta si vei primi si a doua transa dar se intarzie pentru ca nu sunt bani la buget si platesc si ei pe rand pana achita tot.Asa ca "ai putintica rabdare stimabile"

| aLψη a răspuns:

Da diferenta e de 1600 lei happy FUNDA?

| BiaaMikaleson explică (pentru aLψη):

De fapt, ma refer la cum sa obtina (unchiul meu, cel care m-a rugat sa pun intrebarea) acea diferentahappy