| Katsu198 a întrebat:

Daca imi las masina peste noapte la dedeman se poate intampla ceva?
Am uitat de ea acolo si s-au inchis portile vreau sa stiu daca se poate intampla ceva

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu se intampla nimic daca te duci a doua zi si o iei de acolo.
Cam ciudata situatia de ai uitat-o acolo.
Ori ai baut ceva si ai lasat-o intentionat?

| Katsu198 explică (pentru darrio2007):

De lasat intentionat nu am lasat o pentru ca era o parcare fix langa unde puteam face asta, pur si simplu am uitat ca portile se inchideau mai devreme in acea zi

| darrio2007 a răspuns (pentru Katsu198):

Ok.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru o zi nu cred că se întâmplă nimic. Le zici ai tu la info că s-a stricat.

| dusmanul86 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic daca este pentru o singura noapte.
Insa trebuie avut grija sa nu fie unu din acele magazine ce au bariera cu camera ce inregistreaza ora de intrare si de iesire, cum sunt cele de la mall, in acel caz se plătește parcarea.Gratuit fiind doar primele 3 ore.

| lucianMKSro a răspuns:

Nu se întâmplî nimic dacă o lați o singură noapte. Dacă angajații observă o mașină parcată mai multe nopți la rând o consideră abandonată și fiind parcare privată au dreptul să solicite ridicarea acesteia. Dar asta se întâmplă doar în cazuri extreme de mașini abandonate.