| miley_9142 a întrebat:

Daca niste fete din clasa sunt invidioase pe mine ce sa fac?

8 răspunsuri:
| InsaneDoll a răspuns:

Sa te dai marehappy
Daca ele sunt invidioase pe tine inseamna ca au si de ce sa fiehappy.
Nu le baga in seama, savureaza momentul si lasa-le sa-si bage unghia-n gat in continuarehappy

| miley_9142 explică:

Mersi insanedoll,,,,.dar nu cred ca le dau motiv pentru a fi invidioase ele is niste nebune xd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunele ca nu au nici un motiv sa fie asa, dar daca tot continuie, nu le mai da atentie.

| xlmpq a răspuns:

Sa le ignori.

| FurtunaDiesel a răspuns:

Sa postezi la categoria potrivita!

| ReginaNoptii_9261 a răspuns:

Poi si atunci ce-ti pasa de ele?happy
Lasa-le in branza lor.Si oricum trebuie sa aiba motive din moment ce sunt invidioase.

| miley_9142 explică:

Ele sunt invidioase ca-s mai buna la invatatura, dar care-i prob...nu inteleg lasa sa invete mai mult nu sa ma vb.mereu

| Kristtine a răspuns:

Dacă sunt invidioase pe tine asta te face să fii cu o treaptă deasupra lor. Nu le da atenţie, sau dacă vorbeşti cu ele să vorbeşti la mişto. Spune-le că nu îţi pasă de ce spun ele. etc