| Tsukuyomi6 a întrebat:

Daca un barbat conduce bmw 630 i cabrio se face de ras? este masina de fete daca este cabrio?

3 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Omule,nu te supara ca intreb, esti prost? Aia e o masina perfecta pentru un barbat, doar sa nu fie roz.Magnetul perfect de panarame.

| RainmakerX a răspuns:

Sincer acum...masina aia e chiar faina. Atata timp cat nu este roz sau pictata in culorile curcubeului atunci este o masina mai mult decat okay.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un barbat cu toate mintile la el, conduce si Trabant sau Corsa roz, fara sa se faca de rusine.
Te 'faci de rusine' cand ti-e tie rusine, ca nu sta nimeni sa comenteze despre cine si ce conduce, decat... Panaramele care oricum n-au nici o treaba cu masinile, si mai ales cu barbatii adevarati.