| кเ๔๔๓เץt a întrebat:

Dati-mi si mie va rog niste salvari terminate la german truck simulator va rog

3 răspunsuri:
| k4z a răspuns:

laughingai putea incerca cu hackuri daca vrei asa.intra in German Truck Simulator unde l-ai instalat si cauta config.cfg.il deschizi cu notepad si cauti linia uset g_console 0 si uset g_developer 0. Ce e de facut modifici 0 cu 1.si o sa ai asa uset g_console 1 si uset g_developer 1.Acum deschizi jocul si intrii pur si simplu in joc cand conducibig grinapesi pe butonul asta de sub esc ~ si se deschide consola unde scrii cheat money si hopa ai primit 50000 de euro. poti scrie cheat driver si primesti un sofertonguepm daca nu te descurci

| neverdead a răspuns (pentru k4z):

Man cum fac sa angajez soferi ca zice ca nu am gasit agentie de recrutare

| darius_2671 a răspuns:

Nu am