| anonim_4396 a întrebat:

,,dau funda,, as vrea sa fac scoala pentru scuter si m ar interesa cat ar ajunge si daca trebuie dat si acolo spaga la traseu s au daca trebuie facut dosar la fel ca la cea de soferi?

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Dosarul e la fel.Nu trebuie sa dai nimic, nici nu dai traseu, doar poligon.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Costa cam 500 ron categoria AM,

si cum adica "trebuie" dat spaga? unde mai trebuie dat spaga?

dau spaga cei care habar nu au sa tina in mana volanul

| DmdDinuMarius a răspuns (pentru suntserios):

Asta stiam si eu, dar vreau sa zic daca trebuie facut dosar la fel ca la cel de soferi ca eu muncesc si nu prea am timp sa umblu dupa el si cu spaga ma refer ca trebuie sa mai dai si pe acolo bani daca vrei sa iei traseu ca la masina, intreb ca nu amm nici cea mai vaga idee.