| Ejkoli a întrebat:

Dau funda! Cine imi da site-ul, numarul si informatii de la niste firme sau persoane care au "de inchiriat dube frigorifice" in zona Ardealului, Zalau, Oradea, Maramures, Cluj,...(doar in zona ardealului)?! Ofer funda si vot inteligent sau folositor! Sa aveti o zi buna!

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Http://www.aaz.ro/vanzari/27/inchiriez-duba-frigorifica-cu-sofer Aici gasesti tot ce iti trebuie, si chiar daca sunt din alta zona fac transportul si in Ardeal!