| FeriFerika a întrebat:

Dau funda! salut prieteni, imi puteti zice si mie daca mai pot scoate dosarul acela de la scoala de soferi? am terminat azi scoala si am loat dosaru si l-am uitat la sala(fitness) si nu l-am mai gasit, dau funda!

3 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Il poti reface, ori mergi la secretariat la scoala de soferi ori discuti cu intructoru...mai platesti ceva si totul o sa fie bine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il refaci, dar cred ca aveai acolo fisa medicala care trebuie facuta iar, cazierul si probabil si chitante

| pionut a răspuns:

Salut.da il mai poti scoate dar trebuie sa mergi sa iti faci din nou actele sau sfatul meu este sa vorbesti cu instructorul poate stie o varianta.