| mihai9996 a întrebat:

Dc unele carti pentru permis cat b au 1160 de intrebari ai unele 1400...eu am una" editura radulescu intrebari si raspunsuri cat b 2013"

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ce importanta are numarul de intrebari?
Doar n-ai sa le inveti pe toate pe de rost!
La examen iti vin intrebari aleatorii, multe din ele nu apar nici pe net, si nici in cartile de legislatie.
Important e sa parcurgi toata legislatia si sa o pricepi, ca orice intrebare ti-ar veni, sa poti da raspunsul corect.
La BAC are importanta cate variante posibile sunt? NU! Tot trebuie sa inveti toata materia.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiindca asa au socotit de cuviinta cei care le-au redactat.