| cipimoga a întrebat:

De ce uni șoferi lasă în trafic copii pe geam? Sunt chiar inconștienți unui soferi

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Sunt inconstienti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care
-nu poarta centura
-nu se asigura
-arunca gunoaie pe geam
-nu semnalizeaza
-ii doare in pix unde parcheaza

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru ca nu au aer conditionat, probabil. Eu nu prea vad cazuri de astea. Sau mi se rupe de ele, cel mai sigur.
In schimb, doar zilele astea era sa dau peste mainile catorva fumatori mai 'lungani', care nu s-au gandit ca daca parcheaza pe marginea drumului, eu nu o sa trec la 1m de masina lor.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Unii soferi stiu sa scrie corect gramatical, altii nu!

| cipimoga explică:

Veneam azi cu mașina și chiar în fata mea cu un copil care mam îngrijorat pe mine