| DRAGANONSKY a întrebat:

De unde pot cumpara jenti si in Arges pe r13 165/70?

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu in Arges. De unde putem cumpara in Romania este intrebarea. Eu caut pentru Matiz de 2 saptamani si am intrebat la toate depozitele cu care am contracte, fara sa exagerez am sunat la 150 de distribuitori (SH ma refer fiindca noi gasesc dar sunt scumpe) Am nevoie de 12 bucati pentru 3 Matizuri si nu gasesc nicaieri. Imi pare rau sa te dezamagesc dar... ai foarte slabe sanse sa mai nimeresti in perioada asta jante pe 13!

| DRAGANONSKY explică:

Am gasit pe okazii,da ba sunt prea scumpe pentru sh,ba sunt lovite, etc..., mersi oriqm