| bmw_9097 a întrebat:

Deci treaba sta astfel: am un motor kawasaki gpx 600r, din 96", motor de 600cc, 4 cilindrii in linie, 100cp, consum 6%, 260km/H bord, etc etc...nu am acte la el, merge perfect. a fost luat de la un prieten care a murit pe un astfel de motor si parintii lui mi l-au dat mie ca eram cel mai bun prieten al lui. acte nu au.(oricum motoru nu e furat).(momentan n-ul vand), dar cat credeti ca pot lua pe el daca nu am acte? stima!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| SgcTm a răspuns:

La ce motor are nu este un consum mare cel de 6%, în privința actelor eu nu cred ca fostul tău prieten nu avea acte pe el și chiar dacă din câte știu eu de acte se poate face rost...mai greu dar se poate.

| stig a răspuns:

Fa un cart cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-ai gandit sa-l vinzi? eu am un aseemenea kawasaki si are uzura mare la motor. ii inscris in circulatie taxe platite la zi. asa dori sa cumpar unu fara acte sa fac recarosarea