| Erice a întrebat:

Deja ma pregatesc de ani si nu stiu ce masina sa mi iau cateva sugestii? vreau o masina compacta si fasneata dar nu foarte sau o masina de clasa premium si tot asa nu foarte scumpa

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
In primul rand zi bugetul, asta sa-ti dau un exemplu mai concret.
Acum gandeste-te unde mergi des, in oras sau in afara.
Banuiesc ca nu o iei noua, cauta pe cineva care accepta ori ce tester autorizat si ia si pe cineva care se pricepe.
Daca iei diesel, mare atentie la starea tehnica, sa nu bagi in ea mai mult decat ai dat!

| Erice explică (pentru ROB3RT89):

Pana in 15 000e
si o iau diesel pentru ca nu imi place benzina