| marius5600 a întrebat:

Detin un opel meriva din 2009 care are priza aux si am incercat sa o folosesc cu un mp3 player dar nu se aude nimic iar eu nu vad un buton pentru aux in schimb daca dau pe radio sau cd functioneaza normal ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Tine apasat pe butonul de radio si este posibil sa treaca pe auxiliar, daca nu tine pe cel de CD, daca nu merge este posibil ca acea priza de auxiliare sa fie pentru casti adica sa fie iesire nu intrare incearca si asta cu o pereche de casti!

3 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

Volumul mp3 playerului sa nu fie la minim...

| vader a răspuns:

Dar un buton de search nu are?

| tyty_1709 a răspuns:

Aia e mufa pentru comenz pe volan