| AndreiDr a întrebat:

Doresc sa vopsesc masina si am autocolante pe masina.
O parte din aceste autocolante nu se mai gasesc, cum as putea sa le dau jos fara sa le stric? si sa le pot refolosi.
Sau exista firme care sa poata reface autocolantele pe baza unei poze?

Răspuns Câştigător
| InspiratieDIY a răspuns:

Asteptam pozele tale daca autocolantele nu sunt de tip print. Putem incerca sa realizam autocolantele dupa poza. Se pot deslipi cu feonul, dar in proces se for deforma si nu vor mai putea fi folosite.

Ne gasesti aici:
http:/wallfun.ro sau contact@wallfun.ro

Pe Facebook http://www.facebook.com/wallfunro/app_4949752878

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Exista poze care iti fac orice autocolant doresti dar acelea nu le mai poti da jos, dar exista si o groaza de privati care fac autocolante la comanda mult mai ieftin. Daca doresti scrie pe Google autocolante personalizate si gata!

| a1doru a răspuns:

Daca le incalzesti cu foenul le poti dezlipi fara sa le rupi.

| AndreiDr explică (pentru a1doru):

Stiam de treaba cu feonul sa le dezlipesc, dar nu stiu cum sa le lipesc inapoi.

| 0rlando a răspuns (pentru AndreiDr):

Nu le mai lipești, le scanezi și le refaci.