| raresik95 a întrebat:

Eu am aproape 17 ani, am voie sa merg in poligon si sa conduc? Bineinteles insotit de o persoana cu carnet. Vreau cateva informatii. Mutlumesc!

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Da, ai voie. Si eu cand aveam 17 ani mergeam cu un unchi de-al meu la poligon ca sa conduc. Asa ca stai linistit, ca ai voiewinking.

| WrestlingFan01 a răspuns:

Eu zic ca nu deoarece daca nu ai carnet si te opreste politistu ce spui tu ca sa ii dea acea persoana carnetu te duce la sectie sau amenda

| WrestlingFan01 a răspuns:

Aa scuze am vaz acum cuv poligon da ai voie normal ca inveti

| moncho88 a răspuns:

Mergi fara grija ca este permis sa conduci...ca nu e drum public ci propietate privata.