| Killpro a întrebat:

Exista vreun top, ceva care sa arate clar ce masina are cea mai mare viteza maxima? Am tot auzit ca e Veyron, logic, dar unii spun ca nu mai e Veyron...si ca Veyron e deja pe locul 3, dar n-am gasit ce masini sunt in fata lui.

Răspuns Câştigător
| Ykuzo a răspuns:

Desigur oricine stie ca Bugatti Veyron nu mai este pe locul 1 ca fiind cea mai rapida masina din lume. Bugatti poate ajunge la viteza maxima de 407km/h. Prima masina, cea mai rapida din lume este Shelby Ultimate Aero care are viteza maxima de 412km/h
Uite aici un top al masinilor. Sper sa te ajute. http://www.autoghid.ro/......-lume.html

3 răspunsuri:
| Godfather a răspuns:

Stai linistit prietene... ca daca ai cauta pe goagale "cea mai rapida masina" ai vedea ca "Maxximus G-Force" are 1600 cp, 100 km/h prinde in doar 2.1 secunde si are viteza maxima de 431 km/h.