| racheta666 a întrebat:

F U N D A! Descrie cum ati atins un obiectiv pe care vi l-ati pus?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce treabă are cu această categorie?
Apropo, ai patru postări cu același conținut. Te rog frumos să te oprești, încarci server-ul fără folos.
Pa, pa.

| stepphy a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Stim ca vrei tricoul, dar las-o mai incetwinking

| Legiuitoarea a răspuns (pentru stepphy):

Bună.
Poate vrei să dezvolți ideea! Site-ul este mare, cum de te-ai izbit tocmai de mine?
Pa, pa.

| stepphy a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Pai am vazut ca esti destul de rea cu fata/baiatul.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru stepphy):

Bună din nou.
Asta este părerea ta, dar decât să mă cataloghezi pe mine mai bine ai da o mână de ajutor.
Și citește și regulamentul: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| stepphy a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Tu ar trebui sa citesiwinking.Nu cred ca acelea sunt intrebari [alte tale]
wave
Sunt alergica la,, legiuitoare''

| ciakloverx a răspuns:

De ulte ori in viata itipui obiective pe care nu le duci la bun sfarsit intotdeauna. pentru a-ti atinge scopurile propuse trebuie sa iti faci un plan de atac asupra propriei tale lene. lupta pentru ce iti doresti din rasputeri si o sa vezi ca idealurile ti se vor implini rapid.

| HearToFaSpartan a răspuns:

Pai: Afli mai multe detalii despre acel lucru si incerci sa il obti cu orice pret.
Sper ca am ajutat!