| anonim_4396 a întrebat:

Fac chestionare pe scoalarutiera.ro dar de cateva zile se tot repeta intrebarile, adica la unele nici nu citesc bine ca deja stiu raspunsul, nu am facut exagerat de multe chestionare undeva pe la 70-80 poate, am inteles ca sunt undeva la 1000+ de intrebari.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Așa și întrebarea? Da sunt peste 1000 întrebări.

| Liviu a răspuns:

Mediu de invatare e sfant.Restu e can can, il faci de 3 4 5 ori, si iei sala, eu am luat a 2 oara la B acu 5 ani, prima data cu 20 apoi cu 24. Deci se poate, si cam toti invata de acolo, exceptie fac cei care le plac cartile sa toceasac

| MiraMiraMira987654321 a răspuns:

Nu le invata pe de rost. Iti vor pica la examen intrebari din celelalte pana la 1000.
Invata-le logic. Si vei trece cu succes.