| Robo97 a întrebat:

(Funda)Recomandati-mi o masina cu greutate max de 550kg care se conduce cu B1 si care sa fuga peste 100kmh desigur la mana a doua nu nou si sa coste pana in 3 mii de euro. Nu dau funda decat daca imi prezentati siteul unde ati gasit sau poze.

Răspuns Câştigător
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Intra si tu pe site-uri gen: 4tunning, autovit, auto.ro...gasesti daca cautiwinking

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu gasesti tu masina sa mearga tare avand B1 in mana ta.

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Mai bine mai astepti pana faci 18 ani si-ti iei o masina calumea

| subfocus a răspuns:

Aixam-urile alea se conduc doar cu legislatie din cate am inteles. poate poti sa ii faci ceva la motor dar peste suta cam greu...

| Robo97 explică (pentru subfocus):

Am gasit pe net Smart fortwo care se conduce cu b1 are 600cc sau 700cc si ea 140 dar eu vreau sa vad ce imi gasiti voi poate sa fie si smart fortwo cum am gasit eu dar pretul la mana a doua ma intereseaza si daca e buna nu ragalie

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns (pentru Robo97):

Intra si tu pe site-uri gen: 4tunning, autovit, auto.ro...gasesti daca cautiwinking

| Robo97 explică:

Spetsnaz intereseaza-te inainte sa vb k? si frate daca imi permit sa imi iau acum de ce sa nu fac? cat pot sa pierd la masina in 2 ani max 20 mil dar macar am cu ce sa ma plimb asa ca va rog nu va dati cu parerea ci doar spuneti-mi ce am intrebat.