| Dei17MI a întrebat:

FurtunaDiesel mi-ai trimis catalizatoru sau nu ca stau si astept de 3 zile adresa e jud.Suceava comuna Stulpicani sat Gemenea strada principala casa 90 si nu iti fa griji de bani nr de tel 0721555359

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ti-am spus in privat de doua ori ca nu pot trimite prin curier pentru ca sunt din sursa externe si nu pot oferii acte legal prin firma deci nu ma bag! Daca ai drum in Bucuresti cu cea mai mare placere. Ti-am spus in privat in acel mesaj foarte clar!