| floryan221 a întrebat:

Hai buna ziua tuturor. Am o mica curiozitate. Vreau sa imi achiziționez masina din ROMANIA, sa o înscriu pe numele meu si sa plec cu ea in Franta. Ce fel de probleme s-ar putea sa am? Gen, o sa ma puna sa o inmatriculez aici obligatoriu?

2 răspunsuri:
| Madaq a răspuns:

Aici insemnand unde? Fratele meu e in Germania si are contract si chirie pe numele lui si l-au obligat sa o inmatriculeze acolo, daca nu ai domiciliu in Franta nu cred ca au treaba.

| mgtow a răspuns:

Probleme mecanice la greu, mai bine o cumperi din Franta.