| depression17 a întrebat:

Hei barbatilor e adevarat ca atunci cand partenerele voastre au de dat proba practica la scoala de soferi, platiti examinatorul sa le pice pentru ca ele sa nu va strice dupa masinile?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa fii tampit sa faci asa. Eu m-as bucura sa aiba carnet nevasta sa pot bea linistit. Nu beau mult: 100-200 ml de palinca dar daca nu mai poti conduce...

| johnnny123 a răspuns:

Eu cred că tu trăiești într-un film foarte prost.

Răspuns utilizator avertizat
| Sophieka a răspuns:

Eu zic sa iesi din depresie si sa-ti vezi de viata ta...

| depression17 explică (pentru Sophieka):

Esti frustrata dar asta e adevarul, femeile nu stiu conduce

| Sophieka a răspuns (pentru depression17):

Spune-i asta vecinei mele care merge pe tir, poate te si baga sub roti.

Mai iesi din casa sa vezi realitatea, mai, "conduce".

| iulia0514 a răspuns:

Mai mare tâmpenie nu am auzit în viața mea din proprie experienta îți spun că femeile sunt mult mai atente decât bărbații la volan eu conduc de 15 ani și nu am primit încă nici o amenda darămite sa provoc un accident

| depression17 explică (pentru iulia0514):

Sigur sunteti atente cand va machiati sau uitati pe telefon in timpul condusului

| iulia0514 a răspuns (pentru depression17):

Îmi pare rău dar eu când conduc nu țin telefonul în mana și de machiat ma machiez acasă nu în mașină ca doar nu îs tâmpită sa îmi risc viata mea sau a altcuiva doar pentru a ma da cu ruj sau să mă uit la telefon