| TinaGI a întrebat:

Sunt din nou cu intrebarile legate de motor laughing
Dar pentru inceput cei care incepeti sa-mi spuneti de riscuri si sa conduc o masina mai bine, nu va obositi!
Daca eu am boala pentru ele si am viteza in sange nu este problema voastra.
Deci, motorul kawasaki ninja 250R are 24W din cate am inteles de la un alt raspuns.
Intrebarea mea este si vreau un raspuns de inteles, pot da de la 18 ani pentru categoria A2? si bineinteles pot conduce kawasaki de 24W cu aceasta categorie si varsta?
Multumesc si dau funda pentru cel mai explicit nu sa-mi aruncati un raspuns doar sa fie pus, multumesc din nou happy

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Poate 24 kw.Da, la 18 ani poti lua A2 si conduce pana 35 kw.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Acum ca ti-ai primit raspunsul, am si eu o intrebare din categoria "nu-i problema mea" laughing
Ai mai avut motor pana acum?
Mi se pare cam maricel asta pe care l-ai ochit, daca n-ai experienta pe cutie manuala risti sa-l trantesti din prima zi.