| anonim_4396 a întrebat:

Hello everyone! De curand am facut o pasiune pentru motocicletele sport. Voua va plac? Daca da, de care?

2 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Prea rapide pentru mine.Prefer sa merg pe un chopper sau un cruiser usurel sa savurez clipa.
Indian Chief Vintage
Heritage Softail

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cand eram ciutac, fiind deja cu capul la motoare, mi-a luat taica-miu o capra de 50cc, ca sa imi exersez (incep) cariera de surubache. Avand in jur de 40 kg iar capra 80, a fost suficient de dificil si de placut sa ma dau pe ea. Pana la majorat am avut ocazia sa ma urc si pe alte motoare mai serioase, pe atunci imi placea, mai mult senzatia pe care mi-o oferea un mijloc de transport cu ceva luminite in bord, decat 2 roti in sine.
Dupa ce am luat permisul am si uitat ce-i aia vant in freza, si mi se pare o nebunie sa merg si cu 60 km/h fara caroserie.
Deci, mie nu imi plac, m-as simti prea expus, mai ales la viteze mari.
Daca mi-ar fi placut, probabil eram si eu un dement de ala care merge pe coama drumului 200-300km/h, nu mi-ar fi trebuit chopper sau alta ciudatenie.