| LOOL_5122 a întrebat:

Hey! Dati-mi niste sugestii despre bicicletele "RICH"... Fac biciclete de caltiate? sunt bune, rezistente? Stiti voi nu vreau genul de bike care dup jum de an sa inceapa sa se strice... Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca vrei pentru drumuri denivelate incearca Mountain Bike daca vrei bicicleta de zi cu zi sau de curse pe asfalt incearca DHS dar nu le baga prin noroaie foarte mari si drumuri ne asfaltate fiindca nu le place si vei avea probleme oricum cea mai fiabila bicicleta existenta pe piata la ora actuala mi se pare DHS!

3 răspunsuri:
| 9gygy a răspuns:

Si eu am tot un DHS cu suspensie atat pe fata cat si pe spate si frana pe disc pe fata, si de 7-8 ani de cand o am... am schimbat doar angrenajul (adica lant, foaie, pinion) deci eu recomand DHS. happy

| MihaiN1 a răspuns:

Terminati cu aberatiile! Rich si DHS sunt cele mai jalnice biciclete din Romania.
Nu stiu la ce e buna acea bicicleta, la capitolul de suspenii e praf, daca vrei bicicleta strange in jur de 10 mil. si orienteaza-te la ceva calumea gen GHOST, sau alte firme adevarate, astea din Romania sunt facute pe diferite vapoare aduse din China.

| aida009 a răspuns:

Dhs eu am si e foarte buna