| AllForOneAndOneForAll a întrebat:

Hey tpu..am o problema la masina intr_un timp imi statea becul la frana de mana aprins dar am bagat lichid de frana si s-a stins dupa cateva zile mi s-a aprins ABS-ul si nu se ma stinge.dar masina merge bine.care ar fi problema, este ceva defect sau ceva grav va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Posibil sa fie un senzor de pe vreo roata, fa-i o diagnoza! Cu mainile goale n-ai cum sa descoperi o defectiune! Salut Allf!