| Jeepwwe a întrebat:

am reusit sa o pornesc drujba husqvarna 365 dar scuipa plin de fum peste tot la esapament si benzina sau ulei funda prim rasp care ma ajuta UITATIVA ATENTI MULTUMESC FUNDA PRIM RASP FOLOSITOR
https://www.youtube.com/watch?v=5tMWx1UMZsA&feature=yout u.be

Răspuns Câştigător
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Inchide jiglerele L+H de tot, dupa ce le-ai inchis, deschide-le 1 tura pe amandou a si porneste drujba. Las-o sa se incalzeasca 10 minute.
Daca se invarte lantul, desfaci usor T-ul pana nu se mai invarte, daca nu ai T-ul desfaci din L incet, incet pana se opreste lantul. Din L faci maxim de ture, incet, incet stanga sau dreapta, apoi inca 1/4 desfacut. Din T reduci pana se opreste lantul.
Acum tii drujba fixata bine si o accelerezi maxim 10 secunde, apoi desfaci H-1/4. Accelerezi din nou 10 secunde la turatie maxima si desfaci H-ul cu 1/2 ture! Daca intampini probleme astept intrebari! Salut!

1 răspuns:
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Cate suruburi de reglaj ai pe drujba doua sau trei? L, H, T sau doar L+H?