| IubesteEa a întrebat:

ieri cand era pauza doamna de muzica a vnt sa imi zica ceva si fostul imi zambea si se uita la mine, la voley tot la fel se uita dupa mine desi nu ma baga inseama delocsad doar uneori cand vrea sa zica ceva sau sa vb rest nea crying asa si cand ma plimbam cu o fata si citeam o revista eu il ignoram si el tot se uita incontinuu si era prima oara cand ieseam afara (dp scoala) si el pleaca acasa x-( ce credeti? de obicei cand scriu ceva in telefonul unei fete sau trimit mesaje se uita si zambeste de ce? p. s dau funda fara raspunsuri proaste! va rog raspundeti dar fara raspunsuri proaste!

Răspuns Câştigător
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Poate inca te place. Sau urmareste ceva. Dar cel mai sigur inca te place si poate cauta un moment sa tio spuna...

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Si eu am tendinta sa zambesc fiindca nu stiu de ce ai pus intrebarea la Auto&Moto. Daca totusi vrei o parere de la un om,, batran" eu cred ca nu a trecut peste despartire, sau este putin, putin, complet retardat daca tot zambeste ca Bugs Bunny!

| AverageIAlex a răspuns:

O fi bolnav psihic daca tot zambeste.