| needyou a întrebat:

Http://www.vand-atv-ieftin.ro/
ce parere aveti?

>:

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Avand in vedere ca este importator direct, personal, as avea incredere in ei.nu cred ca niste excroci ar risca sa puna pe net ceea ce au pus ei.

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ce sa iti spun... sunt ok ca si firma dar problema este ca ATV-urile sunt chinezesti si nu stiu cat de mult rezista, desii sunt facute pentru off road ATV-urile nu iti garantez ca rezista pe off road asa greu cum sunt gropile din Romania laughing daca ai bani incearca ceva SH dar japonez sau Bombardier, Arctic Cat... pe aici pe undeva!

| SysRq a răspuns:

Nu iti recomand nici unul dintre acele atv un prieten de-al meu are unul dintre acele atv si de cand il are 1 saptamana lucreaza la el si vreo 1 zi sau 2 se da si tot asa
nu merita sunt chinezesti si ei zic ca sunt sublicenta yamaha! Eu unul nu iti recomand mai bine cauta un AcXa am avut si eu firma italiana din cate imi aduc aminte nu am avut nici o problema cu el si l-am avut 2 ani!