| corrados a întrebat:

IASI. Unde gasesc cele mai ieftine masini de inchiriat in IASI? Adica vreo 12 15 euro pe zi. Trebuie sa vin pe 2 in Romania si a-si avea nevoie de o Masina. FUNDA mersi mult

5 răspunsuri:
| IonutTudor a răspuns:

Salut,

Daca vrei sa inchiriezi o masina ieftina si buna, poti consulta oferta firmei AutoBoca. Eu de aici inchiriez masini in Iasi - http://www.autoboca.ro/inchirieri/iasi O sa gasesti cu certitudine o masina buna si la un pret acceptabil! Toate cele bune!

| bubu2405 a răspuns:

Daca aveti nevoie de o firma de inchirieri autoturisme serioasa si cu preturi bune / rent a car in Sibiu gasiti aici www.vabovaspeed.ro sau pe www.facebook.com/rentacar24

| bubu2405 a răspuns:

Daca aveti nevoie de o firma de rent a car / inchirieri autoturisme serioasa si cu preturi bune in Sibiu gasiti aici www.vabovaspeed.ro sau pe www.facebook.com/rentacar24