| Mariaamadalina3333 a întrebat:

Ieri am dat sala, am luat-o, m-am programat la traseu și când am ridicat mâna sa pot pleca polițistul m-a întrebat dacă m-am programat la traseu. I-am spus ca da și mi-a spus ca pot pleca dar pe fisa de școlarizare nu mi-a scris nimic, nici măcar admis …..este vreo problema?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are de ce sa scrie admis, odata ce inca nu ai dat tarseul.
ADMIS se puen dupa ultima proba de traseu, cand esti admis, dar tu momentan ai trecuta abia la stadiul 2 de examinare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, de ce nu l ai intrebat?