| SkyZ0 a întrebat:

Imi poate da cineva un link sau sa imi zica cum trebuie sa fie o toba sport pentru motocicleata care sa scoata un sunet puternic si infundat dau funda :X

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Scoate sitele din ea si o sa urle de spui ca vine locomotiva toba sport - nu mai spune asa ceva

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cam asa ceva http://www.piese-scutere.net/......BA%29.html arata tot ca cele normale dar st aud altfel si uneori dau mai multa forta motocicletei dar nu toate modifica puterea!

| negru30 a răspuns:

Multumesc - dar sa nu faci ce ti-am scris - sigur te opreste politia