| Girly97 a întrebat:

In cate zile se poate contesta rezultatul unui examen practic auto? Cam ce se intampla mai exact dupa depunerea unei contestatii?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce ai de contestat? Că nu ai invatat nimic in ale condusului?

| VoidEternal a răspuns:

Ti-a murit motorul de 5 ori. Nici măcar nu ai plecat de pe loc. Nu ai ce sa contesti. Treci peste!

| Girly97 explică (pentru VoidEternal):

Am recitit întrebarea de mai multe ori și nu găsesc unde am scris eu că este legat de primul meu eșec la traseu. Normal că nu era vorba de asta! Ci la modul general pentru că voi reîncerca!

| VoidEternal a răspuns (pentru Girly97):

Cam mare coincidenta...

| Andreea99911818181 a răspuns:

Esti penibila deja.