| AndrewTate7789 a întrebat:

În viitor as vrea sa îmi iau o masina după ce dau de permis, as vrea sa întreb dacă un Logan 2005-2007 este potrivit pentru un începător?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur, ieftina la intretinut, nu te doare sufletul daca o mai zgarai

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca nu are rugina, este foarte potrivit. Dar grija la ce drumuri frecventezi cu el, ca este foarte slab in caz de accidente. Nu m-as plimba cu asa ceva pe E85, spre exemplu.

| AndrewTate7789 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Pai treaba e ca stau în Iași și as călători în Ardeal, Sud, Constanța și în orașul natal Buzau dar oricum se termina în 2 ani A7

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru AndrewTate7789):

Daca nu ti-e frica de accidente, Loganul sta foarte bine la mecanica, nu ai treaba cu el la drum.
La viteza mare nu e stabil, si cum spuneam, in caz de impact, nu prea esti protejat.

| AndrewTate7789 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Oricum ca începător nu as merge cu mai mult de 80 pe național și 100 pe autostrada și într-un audi Q7 la viteza mare zbori

| Liviu a răspuns:

E perfecta,o faci pe marginea santului, schimb de ulei, cauciucuri, e ok, chiar rte incurajez, e o masina superr buna pentru inceput

| andreispeed250 a răspuns:

Da,e buna, foarte ieftin de intretinut si nu te stresezi de ea fiind o masina ieftina