| Tadic a întrebat:

M-am inscris la scoala de soferi si trebuie sa imi fac fisa medicala si avizul psihologic.Scoala la care sunt m-a trimis la o clinica in care au un parteneriat.Intrebarea mea estebig grinaca am ruda de gradul I in medicina (mama) si duc o adeverinta la acea clinica mai platesc costurile?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut nicio legatura intre una si alta.Platesti ca oricare altul.

| Dalmore a răspuns:

Mama ta ar trebui sa stie raspunsul la intrebarea asta, nu crezi?