| Rony23 a întrebat:

M-am inscris pe 18 februarie la o scoala de soferi pentru B, am fost la cursuri teoretice si am dat pretestarea prin martie dar nu am luat-o ca sa pot incep traseul. Apoi am lipsit din oras si de abia azi m-am intors. Mai pot merge sa dau pretestarea acuma ca sa imi continui scoala si sa incep traseul? Sau trebuie sa platesc iar scoala de la inceput. Eu am achitat plata integral cand m-am inscris.

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Bineinteles,doar n-ai dat bani degeaba.

| R0BERTT a răspuns:

Scoala este valabila un an de zile! Daca ai depasit termenul, o platesti din nou, daca nu ai depasit, ia legatura cu instructorul si te va ajuta.

| BassHunter13 a răspuns (pentru R0BERTT):

Scoala este valabila 1 an de zile de la data incheieri dosarului! Adica dupa ce termini toate orele! Rony23 Bine inteles ca poti sa faci! Du-te la scoala i-a legatura cu instructoru si incepi orele! Unde am facut eu scoala examenu ala este foarte usor! Spor! Si drumuri bune!