| anonim_4396 a întrebat:

Ma gandesc sa-mi cumpar un VW Golf. Imi puteti spune care sunt dezavantajele/punctele slabe ale unui Golf SR (sau GTi SR)?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu credeti ca Golf-ul este o masina depasita?
A fost, acum sint altele net superioare din aceiasi clasa!

| mihaa a răspuns:

Dezavantaje nu pot sa iti zic,. dar pot sa iti zic eu am golf 3 din 92, motor 1, 8 benzinar, suntem foarte multumitii de el si avantajele sunt intretinerea eftina si piesele de schimb, app cele mai eftine piese de masina sunt de vw komparativ k renault, logan si altele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:Ub_lk7W9t0oJ:vwclub.ro/smf/index.php%3Ftopic%3D6513.0+Golf+SR+%28sau+GTi+SR%29+probleme&cd=1&hl=ro&ct=clnk&gl=ro
aici gasiti discutii despre tema care va intereseaza.