| alexutzu08 a întrebat:

Ma tot bate fratele meu mai mic sa ii descarc un joc cu motoare cross, enduro, sau cu masini 4x4, atv, dar sa fie off road...care ar fi cel mai frumos joc pe care mi.latzi recomanda.mersi

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

MX vs. ATV Unleashed este singurul joc care merita jucat legat de curse de cross si enduro!

| giorgyana99 a răspuns:

Tu nu ai auzit de GTA GTA Vay city GTA Sanandreas? Astea sunt niste jocuri cu masini super si mie imi plac laughinglaughing