| bianca4987 a întrebat:

Mâine am sala, daca o iau ma pot programa eu singură la ghiseu? Am auzit ca trebuie sa astept foarte mult pentru traseu daca ma programez la calculator si as vrea sa stiu cum trebuie sa fac ca sa ma programez la ghiseu si daca pot

3 răspunsuri:
| Cro1997 a răspuns:

Dacă vei lua sala, după se termină chestionarul îți va apărea pe ecran datele disponibile la traseu, nu cred că vei reuși să te programezi mai repede la ghișeu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Șanse mari daca nu te programezi imediat după ce ai luat sala că la ghișeu sa fie și mai târziu

| sweetys a răspuns:

Si la ghiseu sunt aceleasi date, deci nu e nici un avantaj sa te programezi la ghiseu.