| Kys2000 a întrebat:

Mi-am cumpărat niste capace batman pentru oglinzi sa îmi pun la masina, cu ce sa lipesc sa nu mi le fure cineva dar sa nu lase nici urme daca vreau da le dau jos la urma laughing? Nu prea am eu incredere in lipiciul asta de au venit cu ele

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu banda dublu adeziva de la un magazin de consumabile pentru tinichigerie auto. Iar cand vei indeparta capacele (daca nu se rup cand le dezlipesti), vei avea de indepartat lipiciul benzilor cu o roata din asta: https://www.emag.ro/......DF3RFKMBM/