| fender92 a întrebat:

Mi-am cumparat un vw golf 4 1.6 16 valve... full 4000EURO e adusa din germania dar eu am luat-o inmatriculata ( 2002, euro 4, 120.000 km ). am facut o alegere buna? am dat mult? spuneti-mi parerea voastra despre aceasta masina. DAU FUNDITA SI FOLOSITOR

Răspuns Câştigător
| alecs94 a răspuns:

Golf 4 e o masina buna si pretul este unul destul de avantajos si vad ca masina nu e de mult 2002 deci zic ca ai facut o alegere buna, iti recomand sa pui pe ea niste genti schitate si o sa dea alt aspect

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca ai facut o alegere buna, sa fii sanatos si sa te bucuri de lucrul respectiv.

| Minks a răspuns:

S-o conduci sanatos si fara evenimente rutiere!

| dink08 a răspuns:

Pretul foarte bun tinand seama de an, euro si sa fim seriosi pentru o masina de 8 ani km sunt foarte ok.Pai la 4000 gasesti golfu 4 1. 4 16valve chel.Si are si un consum de te sperie pentru un motor de 1.4.Am eu 1. 4-le si nu sunt multumit de loc.

| JuLien a răspuns:

E o masina buna... dar are cam multi km.

| Sofer a răspuns:

L-ai nimerit bine. Era o alegere mai buna daca luai 1.9 TDI nu motorasul asta care e prastie la fel ca 1.4.

| lupuldemare a răspuns:

Cam mult 4000 pe bune

| bogdanbm a răspuns:

Ce inseamna full pentru tine?